CZAPLI dzialka las lagiewnicki

🏡 pow. 5974 m² 
💰 cena 270 zł / m²
📲 +48 692 48 33 22 

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i zielonej dzielnicy Łodzi - Łagiewnikach przy asfaltowej ulicy Czapli. Ta imponująca działka o powierzchni prawie 6000 m² jest ogrodzona i niezabudowana, oferując wiele możliwości dla przyszłych właścicieli. Na działce znajduje się staw zarybiony, krzewy i drzewa, tworząc piękny i spokojny krajobraz.

Zalety bliskości centrum miasta: Do centrum Łodzi i Zgierza dojeżdża się samochodem w zaledwie 10 minut, co jest wygodne dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i szybki dostęp do miasta. W odległości zaledwie kilku minut spacerem znajduje się przystanek MPK, dając łatwy dostęp do transportu publicznego.

Dostępność mediów: Nieruchomość jest usytuowana przy asfaltowej ulicy, co oznacza, że wszystkie media, takie jak woda, prąd i gaz, są łatwo dostępne.

Możliwości budowy: Ta nieruchomość jest idealna dla wszystkich, którzy marzą o własnym domu lub rezydencji. Na działce istnieją możliwości budowy domów, rezydencji i innych budynków.

Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, jest możliwość uzyskania warunków zabudowy. W Studium uwarunkowań teren oznaczony jest jako M4, czyli tereny zabudowy mieszkaniowej - jednorodzinnej.

Rekreacja w lesie: Ta nieruchomość jest również blisko malowniczego lasu Łagiewnickiego, który jest idealnym miejscem dla osób aktywnych, takich jak biegacze, rowerzyści i wszyscy, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Las jest pełen atrakcji, takich jak ścieżki dla biegaczy i rowerzystów, co czyni go idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku."Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki 📲 +48 692 48 33 22