DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 🏗 18 km od granic Łodzi ⛵

🏡 pow. 1132 m² 📐 wymiary 28m x 40m
💰 cena 64 000 zł 

Sprzedam działkę z projektem i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego.


Do działki można dojechać nową drogą asfaltową (powiatową). Przy działce znajduje się sieć energetyczna. Zaraz po zakupie można rozpocząć budowę, ponieważ jest wydane prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Po zakupie zostanie przeniesienie na nowego właściciela pozwolenia na budowę i przekazanie dokumentacji projektowej.

Miejscowość Bardzynin jest dobrze skomunikowana,  można szybko dotrzeć do miasta na zakupy lub do pracy, jednocześnie korzystając w pozostałym czasie z zalet cichej wolnej od smogu okolicy.

Jest to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi. Do Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Dalikowie jest 5 km, dzieci dowożone są autobusem szkolnym. W Szkole jest biblioteka, świetlica szkolna, stołówka, nowa sala gimnastyczna. Szkoła została rozbudowana i została otwarta przez premiera w 2020r. relacja z wydarzenia: lodz.tvp.pl. Więcej o rozbudowie szkoły można przeczytać na stronie dalikow.eu. Strona internetowa szkoły: zsdalikow.szkolnastrona.pl

Najbliższe miejscowości to Dalików i Parzęczew do których dojazd zajmuje 5 min. samochodem. Znajdują się tutaj wszystkie niezbędne do codziennego życia instytucje: 
  • sklepy spożywcze, 
  • market Dino marketdino.pl
  • szkoła, przedszkole
  • poczta
  • kościół
  • bank
  • urząd gminy
  • stacja paliw
Do granic Łodzi można dojechać w ok. 20 min. Do centrum Łodzi ok. 35 min. Dzięki niewielkiej odległości można pracować w Łodzi, a po pracy cieszyć się świeżym powietrzem i ciszą. W mniej niż godzinę można też dojechać do pobliskich miast:

Ozorków 13 min.
Poddębice 15 min.
Aleksandrów Łódzki 15 min.
Łęczyca 20 min.
Uniejów 30 min.
Szadek 30 min.

Do wjazdu na autostradę A2 (Wartkowice) dojazd zajmuje tylko 20 min., dlatego do Poznania i do Warszawy można dojechać w 2 godz.

Łatwy jest również dojazd do miejsc rekreacyjnych:

Termy Poddębice - 15 min.
Zoo Borysew - 17 min.
Zalew Jeziorsko - 30 min.
Termy Uniejów - 30 min.

W odległości 500 m od działki zaczyna się duży kompleks leśny, zapewniający miłośnikom przyrody miejsce na spacery czy wyprawy rowerowe.

 

 Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki 📲 +48 692 48 33 22