DZIAŁKA POD DOM CAŁOROCZNY 5km do zjazdu z A1-S8

🏡 pow. 1278 
💰 cena  115 000 zł

Sprzedam działkę budowlaną z planem zagospodarowania przestrzennego. Nadaje się idealnie do budowy domu całorocznego. Wieś Pałczew coraz częściej wybierana jest na budowę domów przez młode pary. To dobre miejsce do zamieszania na stałe lub rekreacyjnie, w cichej okolicy przy niezbyt ruchliwej drodze. Na działce jest kilka drzew owocowych. 

Wymiary działki to 32 x 39 m

Na działce można zbudować dom jednorodzinny. Możliwa jest też budowa budynków usługowych nie zakłócających funkcji mieszkaniowej (do 30% powierzchni terenu). Wysokość zabudowy mieszkaniowej i usługowej to maksimum dwie kondygnacje.

Całkowita wysokość budynku do kalenicy może mieć do 9 m. Budynki w tej lokalizacji  można budować kalenicą równolegle do pasa drogowego. Dachy na domach mogą być dwu lub czterospadowe o równym kącie nachylenia 30°- 45°.

Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej, jest to druga działka "od drogi", co stanowi izolację od przejeżdżających samochodów.


W promieniu 5 km jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych, gdzie można zrobić podstawowe zakupy. Najbliższe sklepy są w Dalkowie, Żerominie i Woli Rakowej.

Przez Pałczew przejeżdża autobus szkolny dowożący dzieci o szkoły w Woli Rakowej. W tej miejscowości jest też stacja paliw, kwiaciarnia, kościół.

Do zjazdu z autostrady  A1 i drogi ekspresowej S8 jest tylko 5 km.

Do granic Łodzi można dojechać w 9 min. 
Port Łódź jest w zasięgu 20 min. samochodem. 
Do Centrum Łodzi (Galeria Łódzka) - 25 min. 

Okoliczne miasta również są w zasięgu mniej niż pół godziny:

Tuszyn - 10 min.
Rzgów - 11 min.
Andrespol - 13 min.
Pabianice - 23 min.
Brzeziny - 27 min.

Istnieje możliwość powiększenia działki, do dyspozycji jest  2ha sąsiadującego terenu.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki